Оголошення

Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, яким передбачено спрямування коштів на спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 30.06.2020 № 1237-20 здійснено розподіл коштів, які спрямовуються у 2020 році для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, яким передбачено спрямування коштів на спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї.

13:20:14 11.09.2020

УВАГА! До відома мешканців с. Вербуватівка!

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ( 3038-17 ), Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Варварівська  сільська рада оголошує,:

10:38:45 14.07.2020