Оголошення

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Вербуватівського навчально-виховного комплексу

Відділ освіти, соціального захисту, культури, сім’ї, молоді та спорту повідомляє, що на конкурс на заміщення вакантної  посади директора Вербуватівського навчально-виховного комплексу подано один комплект документів-заявок.

16:45 05.09.2018

До уваги населення!

Телефони "гарячих ліній" для швидкого реагування на незаконні дії відносно протиправного захоплення земель чи урожаю на території Дніпропетровської області

11:59 06.07.2018

Якщо отримали квитанцію на оплату послуги електропостачання із сумою, яка значно перевищує фактичні обсяги використаної електроенергії – не слід панікувати!

15:22 05.06.2018