Оголошення

Управління цивільного захисту облдержадміністрації закликає мешканців області бути обережними при користуванні природним газом.

11:38 07.11.2018

Рятувальники Дніпропетровщини закликають мешканців і гостей області берегти своє житло від пожеж. Адже половина пожеж трапляється саме в житлових будинках.

15:01 30.10.2018

До уваги депутатів ОТГ!

До уваги депутатів ОТГ! Програма "U-LEAD з Європою" та Інститут політичної освіти  запрошують  до участі в навчальних семінарах Інститут політичної освіти  запрошує  депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності

08:08 04.10.2018