Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із збору та вивезення твердих побутових відходів в Варварівській сільській раді 1. Організатор конкурсу:

10:11 08.01.2019

До уваги громадян та засобів масової інформації!

До уваги громадян та засобів масової інформації! 28 листопада у місті Дніпро буде проведено комплексну перевірку стану готовності до використання за призначенням територіальної системи централізованого оповіщення та доведення мовної інформації до населення та роз’яснювальної, навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби масової інформації. У зв'язку з веденням військового положення в окремих областях України та недопущення паніки серед населення, комплексна перевірка системи оповіщення Дніпропетровської області буде проведена без практичного запуску електросирен та передачі сигналу "Увага Всім!". Просимо громадян зберігати спокій та дотримуватись почутих у повідомленні рекомендацій. За додатковою інформацією звертатись на «гарячу лінію»  за телефонами: 770-90-19, 742-70-91.

15:58 27.11.2018

Управління цивільного захисту облдержадміністрації закликає мешканців області бути обережними при користуванні природним газом.

11:38 07.11.2018

Рятувальники Дніпропетровщини закликають мешканців і гостей області берегти своє житло від пожеж. Адже половина пожеж трапляється саме в житлових будинках.

15:01 30.10.2018