До уваги населення!

Телефони "гарячих ліній" для швидкого реагування на незаконні дії відносно протиправного захоплення земель чи урожаю на території Дніпропетровської області

11:59 06.07.2018

Якщо отримали квитанцію на оплату послуги електропостачання із сумою, яка значно перевищує фактичні обсяги використаної електроенергії – не слід панікувати!

15:22 05.06.2018

Проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту.

Державне підприємство «Інвестиційно-інноваційний центр» повідомляє, Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи.

13:08 11.12.2017