Варварівська громада
Юр’ївський район, Дніпропетровська область

Проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту.

            Державне підприємство «Інвестиційно-інноваційний центр» повідомляє, Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи.

Для участі у заході запрошуються: внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України; місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України); віком від 18 до 60 років.

У рамках проекту заплановано: Етап І. Дводенний тренінг. (Самозанятість. Мікропідприємництво). Етап II. Приватні консультації. Етап III. Захист бізнес-планів. Етап IV. Надання грантів.

Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи.

Грант не фінансує: оренду приміщення чи обладнання; купівлю вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет- сайтів тощо); купівлю тварин чи саджанців.

Як долучитися до проекту:   заповнити анкету учасника за посиланням:

https://ee.humanitarianresponse.iofo/x/#YpSi

Термін подання заявок - до 15 грудня 2017 року.

 « повернутися до списку оголошень