Юр’ївський район, Дніпропетровська область

Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Генерального плану села Варварівка

Про проведення громадських слухань

щодо врахування громадських інтересів

під час розроблення Генерального плану села Варварівка

Шановні мешканці села Варварівка!

Згідно з  рішенням Варварівської сільської ради від  25 вересня 2017 року  № 264-27/VII «Про проведення  громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Генерального плану села Варварівка» під час розроблення Генерального плану села Варварівка державним підприємством «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування»  розроблено Генеральний план села Варварівка, замовник проекту виконавчий комітет Варварівської сільської ради.

З проектом Генерального плану села Варварівка ви можете ознайомитись  в приміщенні Варварівської сільської ради у відділі з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища розташованого за адресою: с. Варварівка, вул. Миру, 16, Юр’ївський район, Дніпропетровська область або на офіційному сайті Варварівської сільської ради (  varvarivska-gromada.gov.ua).

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час  розроблення генерального плану села Варварівка  мають право подавати:

1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено Генеральний план;
  2. юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території щодо якої розроблено Генеральний план;
  3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено генеральний план та на суміжних з нею територіях;
  4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територіє;
  5. народні депутати України, депутати місцевих рад.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Загальні збори по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудуться «30» жовтня 2017 року о 17 год. 30 хв. в будівлі Варварівського СБК, за адресою: с. Варварівка, вул. Центральна, 2а, Юр’ївського району Дніпропетровської області, 51325. Запрошуємо мешканців села Варварівка прийняти участь у загальних зборах.

Відповідальна за проведення громадських слухань - начальник відділу з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Артьомова Р.В.

Телефони для довідок (056)35 5-02-25

Виконавчий комітет Варварівської сільської ради

Схема генерального плану (основне креслення)