Пришкільний табір "Зірковий" відкрив свої гостинні двері.

Дата: 02.06.2017 08:17

29 травня 2017 року пришкільний табір "Зірковий" відкрив свої гостинні двері для 54 вихованців Варварівської ЗОШ.

Саме тут діти зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та помандрувати видатними місцями рідного краю.

Кожен зможе знайти собі заняття для душі та випробувати себе в будь-якій справі. А добрий і веселий настрій сприятиме хорошому відпочинку та оздоровленню дітей.

Щоб літо для дітлахів було цікавим, а змістовне дозвілля – безпечним та яскравим при навчальному закладі під керівництвом начальника табору Свінцової С.П. працюватимуть енергійні вихователі Терещенко А.С., Мордовка В.Ю., Попко О.В., Шишацька І.В.; дітвора зможе займатися в спортивному гуртку (керівник Гопка А.В.), вдосконалювати свою англійську мову на заняттях «Говоримо англійською»(керівник Біла А.Л.),цікаво проводити час на психологічних тренінгах (психолог Бражнікова Т.В.), знайомитись з новою літературою разом з бібліотекарем Мажарою Т.О..
Щоб відпочинок був безпечним і діти зміцнили своє здоров я, смачні обіди готуватиме кухар Медяник М.В., за чистотою слідкуватимуть Рильська Л.М. та Мекерчук Т.М.
Всі разом працівники табору будуть намагатися робити все, щоб дітям було цікаво, ситно і здорово відпочивати.