День захисту дітей

Дата: 02.06.2017 08:22

Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.  І працівники пришкільного табору «Зірковий» на базі Варварівської ЗОШ організували веселе, яскраве свято, свято, яке б запам’яталося дітворі надовго.

Дітей вітала директор школи Сусой Ж.А., яка разом з казковими героями допомогла відкрити казкові двері літа.  Запальні танки учнів 1 та 2 класів заставили всіх танцювати. На святі звучали  дитячі пісні, щирі слова привітання. А яка захоплива гра «Солодке дерево»… Дітвора відгадували загадки, шукали дерева за описом, подорожували  всіма закутками шкільного двору і  не даремно, адже в кінці гри вони знайшли «солодке дерево» з цукерками, які для дітей підготував сільський голова Чепурний В.М.

А далі конкурси на спортивному майданчику.

Втомлені і щасливі діти закінчили свій день у таборі. Він був по справжньому святковим, адже  маленькі жителі побували  у казці.