Відкриття пришкільного табору Вербуватівського НВК

Дата: 02.06.2017 10:18

Пришкільний табір відпочинку – важлива складова у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час канікул, що дозволяє вирішити працюючим батькам проблему змістовного дозвілля дітей, особливо молодшого шкільного віку. 29 травня на базі Вербуватівського НВК почав роботу літній оздоровчий табір. Його робота триватиме до 16 червня включно.

Цього року в таборі оздоровлюються 53 учні. Працюють два загона «Діамант» і «Сузір?я».

Після урочистого відкриття табору вихователі ознайомили дітей з правилами поведінки в таборі, безпечного дозвілля та відпочинку. За бажанням дітей, розпочались ігри, конкурси, розваги. Впродовж відпочинкової зміни пришкільного табору на дітей чекають змістовні заходи, екскурсії, туристичні походи, спортивні змагання, забави та багато інших цікавинок.

Робота табору буде організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично.