Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Генерального плану села Варварівка

Дата: 26.09.2017 14:54

Про проведення громадських слухань

щодо врахування громадських інтересів

під час розроблення Генерального плану села Варварівка

Шановні мешканці села Варварівка!

Згідно з  рішенням Варварівської сільської ради від  25 вересня 2017 року  № 264-27/VII «Про проведення  громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Генерального плану села Варварівка» під час розроблення Генерального плану села Варварівка державним підприємством «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування»  розроблено Генеральний план села Варварівка, замовник проекту виконавчий комітет Варварівської сільської ради.

З проектом Генерального плану села Варварівка ви можете ознайомитись  в приміщенні Варварівської сільської ради у відділі з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища розташованого за адресою: с. Варварівка, вул. Миру, 16, Юр’ївський район, Дніпропетровська область або на офіційному сайті Варварівської сільської ради (  varvarivska-gromada.gov.ua).

Пропозиції щодо врахування громадських інтересів під час  розроблення генерального плану села Варварівка  мають право подавати:

1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено Генеральний план;
  2. юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території щодо якої розроблено Генеральний план;
  3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено генеральний план та на суміжних з нею територіях;
  4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територіє;
  5. народні депутати України, депутати місцевих рад.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Загальні збори по узагальненню підсумків розгляду пропозицій громадськості відбудуться «30» жовтня 2017 року о 17 год. 30 хв. в будівлі Варварівського СБК, за адресою: с. Варварівка, вул. Центральна, 2а, Юр’ївського району Дніпропетровської області, 51325. Запрошуємо мешканців села Варварівка прийняти участь у загальних зборах.

Відповідальна за проведення громадських слухань - начальник відділу з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Артьомова Р.В.

Телефони для довідок (056)35 5-02-25

Виконавчий комітет Варварівської сільської ради

Схема генерального плану (основне креслення)