Семінар-практикум на тему «Особливості формування виховання патріотизму у дітей дошкільного віку»

Дата: 21.03.2017 15:35

21 березня 2017 року на базі Варварівського ДНЗ  «Ластівка» відбувся семінар-практикум на тему «Особливості формування виховання патріотизму у дітей дошкільного віку» для  вихователів та завідуючих дошкільних навчальних закладів Варварівської ОТГ та Юр’ївського району. Серед запрошених були присутні Бельмас Л.В.- начальник соціально-гуманітарного відділу, Толстунова Л.В. – методист соціально-гуманітарного відділу, Кохович І.В. – методист НМК центру з обслуговування закладів освіти та завідувачі ( Федянович Н.М., Смичок Л.В.) та вихователь Вербуватівського НВК (Смичок О.С.).

Семінар-практикум розпочався з привітання педагогів та вихованців навчального закладу, де кожен продемонстрував свої творчі здібності та вміння.

Із вступним словом до учасників семінару звернулася  завідувач Варварівського ДНЗ «Ластівка» Зражевська М.Л., яка ознайомила присутніх з діяльністю вихователів у міжатестаційний період, які атестуються в поточному році, а саме з вихователями молодшої та старшої груп - Кузьменко Л.П. та Онопрієнко С.І.

Крім того, слухачі семінару переглянули інтегровані заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку в молодшій на тему: «Червона калина під вікном» (вихователь Кузьменко Л.П.) та в старшій групах на тему: «Український віночок» (вихователь Онопрієнко С.І.). Протягом занять вихователі  показали свою педагогічну майстерність та систематичність в роботі.

Учасники семінару   відзначили змістовність семінару та  його практичну спрямованість.

Зражевська М.Л., завідувач ДНЗ