Варварівська громада
Юр’ївський район, Дніпропетровська область

«Будь здорова, козацька Покрово! –найдивніше з осінніх свят»

«Будь здорова, козацька Покрово! –найдивніше з осінніх свят»

     Кожного року 14 жовтня, ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці або Святої Покрови, яке для усіх православних є одним з найбільших релігійних свят осені. Українцям здавна була притаманна особлива любов, шанування і благоговіння перед святою Богородицею. Адже своїми молитвами вона покриває нас від зла і завжди готова розпростерти Свій Покров над кожним з нас. Їй відомі всі наші потреби й турботи, радощі і печалі. Саме з її покровом і заступництвом всі ми пов’язуємо усі свої надії.

     14 жовтня цього року для освітян Варварівської ОТГ стало  надзвичайно пам’ятне. Ми мали змогу побачити на власні очі відтворений образ столиці Вольностей Війська Запорозького Низового,  відвідати житло та господарські будівлі степових лицарів, дізнатись про побут та звичаї  запорожців,  відчути дух козацької доби. Під час оглядової екскурсії поринули у велич міста Запоріжжя, відвідали найцікавіші музеї міста. Відвідали елеватор ТОВ СП «НІБУЛОН» розташований у с. Біленьке Запорі

зької області.  Хочу подякувати  за теплий прийом, гостинність і захоплюючу, змістовну, цікаву екскурсію по виробничих об’єктах підприємтсва, надану нам під час візиту директором елеватору Олегом Анатолійовичем.

          Від імені педагогів Варварівської сільської ради  щиро дякуємо генеральному директору  ТОВ СП «НІБУЛОН», Герою України  Вадатурському Олексію Афанасійовичу за надання нам можливості доторкнутися до спадщини сивої давнини і відчути дух українського минулого. Бажаємо керівництву та всьому  колективу ТОВ СП «НІБУЛОН здоров'я, цікавих задумів і їх благополучних втілень, яскравих, значних подій, особистого щастя і подальшого процвітання підприємства. Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, уберігає Вас від бід, зла та негараздів!

 « повернутися до списку новин