Юр’ївський район, Дніпропетровська область

Вишиванка єднає нас

У культурі практично будь-якого народу є речі,  які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

В Україні відзначають  День вишиванки ,який щороку припадає на третій четвер травня. У цьому році День вишиванки відзначають 17 травня. Незважаючи на те, що це свято не має статусу державного , сьогодні в Україні воно досить популярне. Долучитися до свята  зовсім не складно. Досить прийти в українській вишитій сорочці на роботу, навчання або просто вдягнути її в цей день.

Активно приєдналися до відзначення Дня вишиванки, колективи Варварівської сільської ради, центру дитячої та юнацької творчості, сільської бібліотеки, будинку культури, відділення  «Укрпошти» .