Пришкільний табір «Зірковий»

Дата: 04.06.2018 08:10

Канікули - щаслива, безтурботна пора дитинства! Час ігор, пригод, яскравих вражень.

Школярам Варварівської ЗОШ цього літа не доведеться нудьгувати. Тут, на базі школи,  1 червня привітно відкрив свої двері для дітвори пришкільний табір «Зірковий», який прийняв 59 хлопчиків і дівчаток.

В цьому році день відкриття табору  співпав з Міжнародним днем  захисту дітей - прекрасним святом радості та одвічної надії.  Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини.

День розпочався з привітання вихованців табору сільським головою Чепурним Віктором Миколайовичем та начальником соціально-гуманітарного відділу  Бельмас Ларисою Василівною. Гості побажали дітям  гарного відпочинку, щасливих посмішок, мирного неба над головою, добре відпочити та набратися сил. А ще подарували подарунки від депутатського корпусу Варварівської ОТГ.

Після привітання дітей чекала низка  заходів:

-святкова лінійка відкриття табірної зміни;

-привітання від казкових героїв ;

- музичні привітання;

- змагання з шашок;

-веселі старти;

- конкурс малюнків на асфальті «Мир дітям планети!;

- змагання з міні-футболу;

- пізнавальна гра-подорож по станціях.

Втомлені, але веселі, енергійні, бадьорі вихованці закінчили цей день.

Бажаємо нашим діткам , щоб кожен день в таборі приносив їм позитивні емоції, незабутні враження і бажання йти в школу. А ми, працівники табору, зробимо все, щоб це літо було для наших школярів незабутнім.