Конкурс на заміщення вакантної посади директора Вербуватівського навчально-виховного комплексу

Дата: 05.09.2018 16:45

Відділ освіти, соціального захисту, культури, сім’ї, молоді та спорту повідомляє, що на конкурс на заміщення вакантної  посади директора Вербуватівського навчально-виховного комплексу подано один комплект документів-заявок.

07 вересня буде проведена перевірка професійної компетентності майбутнього директора - кандидат пройде письмове тестування, проведе державною мовою презентацію себе, як фахівця, і перспективного плану розвитку установи, члени комісії зможуть поставити  питання по професії, зокрема, на знання закону про освіту. В цей же день результати перевірки будуть  оброблені.