До уваги громадян та засобів масової інформації!

Дата: 27.11.2018 15:58

До уваги громадян та засобів масової інформації!
28 листопада у місті Дніпро буде проведено комплексну перевірку стану готовності до використання за призначенням територіальної системи централізованого оповіщення та доведення мовної інформації до населення та роз’яснювальної, навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби масової інформації.
У зв'язку з веденням військового положення в окремих областях України та недопущення паніки серед населення, комплексна перевірка системи оповіщення Дніпропетровської області буде проведена без практичного запуску електросирен та передачі сигналу "Увага Всім!".
Просимо громадян зберігати спокій та дотримуватись почутих у повідомленні рекомендацій. За додатковою інформацією звертатись на «гарячу лінію»  за телефонами: 770-90-19, 742-70-91.