Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, що є об’єктом спільної власності Варварівської сільської ради

Дата: 19.03.2019 16:11

1. Варварівська сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального унітарного некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Варварівської сільської ради.

2. До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- 3 представники органу управління (від Варварівської сільської ради та її виконавчого комітету);

- 3 представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- 3 представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

До складу конкурсної комісії входять на постійній основі представники органу управління та представники громадськості, а представники трудового колективу залучаються до складу конкурсної комісії для кожного закладу окремо.

3. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Варварівської сільської ради (адреса: вул. Миру, 16, с.  Варварівка, Юр’ївський район, Дніпропетровська область, 51325), як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення на веб-сайті сільської ради,  до 02.04.2019 року включно.

Просимо громадськість та трудовий колектив комунального унітарного некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Варварівської сільської ради подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії.