Вітання з Великоднем!

Дата: 26.04.2019 14:35

Шановні жителі громади!

Прийміть щиросердні вітання з Великоднем –воістину величним днем торжества Життя і Любові! Вже понад два тисячоліття людство зустрічає це свято, вірячи в те, що Христос-Спаситель принесе нам мир та спокій, злагоду та добробут.
         Нехай Великодні дзвони озвуться у вашому серці вірою, надією і любов’ю та додадуть натхнення і сил для продовження вашої невтомної праці, спрямованої на розбудову нашої рідної України. Хай благодатна, світла радість Воскресіння Христового осяє вашу душу. У ці теплі радісні дні бажаю вам чудового весняного настрою, миру,  душевного спокою та родинного затишку.  Нехай Великдень стане святом духовного очищення і добра.
                                                                                  Христос Воскрес!

З повагою
Сільський голова                                                                                                            В.М.Чепурний