День пам'яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 13.05.2019 08:53

В дні травневі, мріями багаті,
Коли щастя хлюпає з пісень,
Ми щороку зустрічаєм свято -
Перемоги радісної день.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захис­ників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народові.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг наших солдатів - пере­можців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.

З нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 9 травня відбулися мітинги з покладанням квітів біля всіх братських могил  що знаходяться  на території Варварівської сільської ради. Закладами культури та освіти було підготовлено та проведено тематичні святкові заходи.

Ми у вічному боргу перед  ними, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, само­пожертву, які вони виявили в боях за рідну землю.

Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих.

Висловлюємо свою безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довго­очікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін вам за це!

Дякуємо всім організаторам та учасникам свята за підготовку та проведення  на належному рівні цих заходів.