День сім`ї

Дата: 14.05.2019 16:17

.

Усвідомлюючи роль сім'ї в житті суспільства, 15 травня Генеральна Асамблея ООН оголосила Днем сім'ї. Будучи основою суспільства, сім'я залишається берегинею культурних традицій, загальнолюдських цінностей і наступності поколінь.

Немає міцніше на землі союзу, ніж щаслива і дружна сім'я. Це і початок нового життя, і продовження прекрасного роду, і шанування святості традицій. Сім'я - це найбільше щастя, яке людина може створити сама. Сьогодні, в Міжнародний день сім'ї, хочеться побажати: нехай дитячий сміх лунає всюди, а рідні будуть вам вірною опорою. Нехай вас завжди зігріває тепло любові. Бажаємо вашим родинам бути квітучими, дружніми і згуртованими. Благополуччя і добра всім сім'ям!