Дата: 17.05.2019 08:31

16.05.2019 року шкільна дитяча організація ЗЗСО «Варварівська ОЗОШ I-III ступенів» «Оазис радості» поповнилась. Здавалося, розцвіло шкільне подвір'я від сорочок—вишиванок учнів, які вишикувались на лінійку. Дзвінко виголошували девізи, уважно вслухалися в слова ведучих, отримували грамоти за участь у Святі вишиванок. Але хвилюючою і незабутньою стала лінійка для учнів 5 класу та першачків, яких посвятили у члени дитячої організації «Оазис радості». Після урочистої лінійки всі смакували козацькою кашею, яка у кожного класу вдалася на славу.

.