Співпраця з закладами освіти – основний пріоритет служби зайнятості

Дата: 26.09.2019 11:32

Співпраця з закладами освіти – основний пріоритет служби зайнятості

Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Так, 25.09.2019 року відбулася робоча зустріч в Варварівській об’єднанній територіальній громаді начальника відділу надання соціальних послуг в Юр’ївському районі Наталії Гончар та начальника відділу освіти, соціального захисту, культури, сім’ї, молоді та спорту Варварівської сільської ради Володимира Довбиша.

Метою цієї зустрічі є ознайомлення зі структурою, функціями та завданнями служби зайнятості, а також обговорення шляхів і форм співпраці активних заходів сприяння зайнятості населення та профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.

В ході зустрічі було наголошено на посиленні співпраці центру зайнятості з  закладами освіти Варварівської громади. Адже без цього досягнути певних результатів у цьому напрямку роботи практично неможливо. Підготувати школярів до свідомого вибору професійного шляху, сприяти формуванню у молоді засад профорієнтаційної культури особистості допомагає профорієнтаційна робота, що проводиться спеціалістами центру зайнятості з учнівською молоддю.
          Результатом цієї зустрічі стала домовленість про співпрацю відділу надання соціальних послуг в Юр’ївському районі з закладами освіти у новому навчальному році.

Начальник відділу надання соціальних послуг в Юр’ївському районі Павлоградського міськрайцентру зайнятості   Н.Гончар