Запрошуємо до співпраці волонтерів пробації!

Дата: 26.09.2019 15:43

Запрошуємо до співпраці волонтерів пробації!

Юр’ївський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській  області  запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

Пробація є прогресивним підходом до реалізації покарань, що забезпечує не тільки виправлення осіб, що вчинили злочин, але і сприяє їх поверненню до суспільства і створенню можливостей до змін. Для успішної реалізації зазначених цілей надзвичайно актуальним є залучення волонтерів.

Волонтери пробації здійснюють діяльність відповідно до Закону «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність органів пробації.

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

Волонтером пробації може стати будь-яка особа, що досягла 18 річного віку.

Основні вимоги до кандидатів у волонтери пробації: бажання працювати та позитивний настрій, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички; націленість допомагати у вирішенні соціальних питань; відсутність не погашеної чи не знятої у законному порядку судимості.

Запрошуємо до волонтерства студентів вищих навчальних закладів, членів благодійних, громадських і релігійних організацій, небайдужих громадян, які володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їхньому працевлаштуванню, залученню до навчання та соціально-корисної праці, наданню консультацій правопорушникам та їхнім сім’ям.

Участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, полягають в оволодінні знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи. Волонтери також розвивають власні лідерські якості, творчі здібності, мають можливість бути не тільки активними громадянами, а й забезпечувати безпеку суспільства, беручи участь у соціально-виховній роботі з порушником і надаючи йому допомогу при відбуванні покарання у громаді.

Звертатись за адресою: 51300, смт, Юр’ївка вулиця, Центральна , 104 (2 поверх), контактна особа — начальник сектору Базарна Лариса Михайлівна.