Дата: 11.10.2019 13:49

1. Відділом перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління та відповідними спеціалістами відділень управління протягом III кварталу проведено 35 планових перевірок закладів охорони здоров?я області, в тому числі перевірено 14 травмпунктів. При цьому встановлено, що 7,5% листків непрацездатності булли видані з порушенням порядку видачі листків непрацездатності.
  2. Проведено 33 позапланові перевірки (по запитах страхувальників) закладів охорони здоров?я Дніпропетровської області.
  3. Проведено перевірок страхувальників – 83, в яких перевірено 18970 листків непрацездатності. При цьому виявлено 1967 листків непрацездатності (10%), виданих з порушенням порядку заповнення.
  4. Прийнято участь у засіданнях медико-соціальних експертних комісій при продовженні лікування по листку непрацездатності за рішенням МСЕК – 44.
  5. Загальна сума поданих претензій до закладів охорони здоров?я щодо порушення нормативно-правових документів з експертизи тимчасової непрацездатності склала більше 186 тис грн. Станом на 01.10.2019 відшкодовано медичними закладами більше 149 тис грн.
  6. Проведено семінарів, лекцій та навчань в закладах охорони здоров?я – 21, прийнято участь у комісіях із соціального страхування підприємств, установ, організацій –18.
  7. За 9 міс 2019 року, в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, лікувальними закладами області видано на 14 тис менше листків непрацездатності.
  8. У серпні поточного року, за ініціативою управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області, в департаменті охорони здоров?я населення Дніпровської міської ради проведена сумісна нарада начальника управління, фахівців управління та Дніпровського відділення управління Фонду з головами лікарсько-консультативних комісій медичних закладів  м. Дніпра щодо прийняття дієвих заходів по зниженню рівня захворюваності серед працездатного населення міста.