Шлях до працевлаштування

Дата: 27.11.2019 10:31

Шлях до працевлаштування

Днями у відділі надання соціальних послуг в Юр’ївському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар з безробітними, на якому розглядались основні аспекти успішного проходження співбесіди із роботодавцем.

Семінар розпочала Наталія Гончар, вона зазначила: «Співбесіда із роботодавцем – це вирішальний крок на шляху до працевлаштування».

Під час заходу  безробітні вчилися, як ефективно підготуватися до проходження співбесіди, а також обговорювали можливі питання, які можуть виникнути під час розмови. Увагу шукачів роботи було зосереджено на тому, що потрібно напрацювати особистий арсенал засобів мовлення (інтонації та змісту), навичок, а також важливо  вміти чітко викладати свої думки та аргументувати власну точку зору. В процесі  рольової гри  безробітні  мали змогу ознайомитись  та   проаналізувати помилки, які можуть виникнути при спілкуванні з роботодавцем,  вчились ефективно презентувати себе, вказуючи на свої позитивні професійні якості та переваги.

Наприкінці заходу безробітні зазначили, що знання своїх сильних професійних сторін та   налаштування на власний успіх сприяє успішному проходженню співбесіди та подальшому працевлаштуванню.

Відділ надання соціальних послуг в Юр’ївському районі