Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ став учасником експерименту всеукраїнського рівня.

Дата: 20.01.2020 11:30

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості наказом Міністерства освіти і науки України включений до експерименту всеукраїнського рівня за темою «Формування підприємницької компетентності майбутніх кваліфікованих робітників сфери послуг у процесі професійної підготовки», який проходитиме протягом січня 2020 року – грудня 2023 року.

Метою експерименту є пошук інноваційних технологій формування підприємницької компетентності у слухачів. Адже це є важливим фактором успішної підготовки до професійної діяльності, пов’язаної зі сферою послуг, а також до відкриття власної справи.

За результатами роботи буде сформульована технологія, підготовлені педагогічні працівники та створені умови формування підприємницької ініціативи слухачів курсів сфери послуг.

#ДСЗ #експеремент #підприємницька_компетентність