З початку року в усіх центрах зайнятості України запрацював новий сервіс - Інститут #Консультант Роботодавця.

Дата: 20.01.2020 11:31

Цей проект є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності області, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

Так у чому ж полягають основні переваги нового проекту?

•  За кожним роботодавцем закріплено окремого консультанта, який володіє детальною інформацією щодо діяльності підприємства, його поточної та перспективної потреби у кадрах.
  •  Роботодавцям надаються спеціалізовані послуги, які враховують особливості та потреби кожного окремого підприємства.
  •  Державна служба зайнятості дає можливість здійснити підготовку або підвищення кваліфікації кадрів під індивідуальне замовлення роботодавця.

#ДСЗ #служба_зайнятості