День відкритих дверей» у Юр’ївському районному секторі з питань пробації

Дата: 26.02.2020 10:32

День відкритих дверей» у Юрївському районному секторі з питань пробації

13.02.2020 у приміщенні Юр’ївської центральної бібіліотеки пройшов захід присвячений  5-ій річниці прийняття Закону України «Про пробацію». До участі у заході були запрошені усі державні та громадські організації, які знаходяться на території Юрївського району, а також усі бажаючі мешканці району.

«5 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про пробацію», що визначив організаційно-правові засади для створення пробації в Україні,» - повідомила начальник сектору Лариса Базарна.

За словами директора Центру пробації Олега Янчука: - «Пробація – це не спосіб уникнення покарання за вчинений злочин, а більш перспективна і логічна схема відшкодування збитків, завданих правопорушниками, контролю за їх поведінкою, можливостей змінити їх життя та уникнути повторних злочинів.»

До уваги присутніх було запропоновано відео про історію та розвиток пробації в Україні, її досягнення та здобутки.

Разом з тим запрошені та гості детальніше ознайомилися з функціонуванням уповноваженого органу з питань пробації у Юрївському районі, робота якого була представлена у формі презентації.

Юрївський районний сектор, як орган пробації, здійснює свої повноваження з 2017 року. Уповноважений орган з питань пробації розташований за адресою: смт. Юрївка вул. Центральна, 104. У секторі працює два співробітники: начальник сектору старший лейтенант внутрішньої служби Лариса Базарна та провідний інспектор сектору Таміла Бабенко.

Юр’ївський районний сектор в межах своїх повноважень здійснює нагляд та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, непов’язаних з позбавленням волі, а також організацію роботи по виконанню адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт, виправних робіт та суспільно корисних робіт.

Наприкінці заходу усі присутні отримали буклети «Що Вам потрібно знати про пробацію?».

Провідний інспектор

Юрївського районного сектору, Таміла Бабенко