Дата: 24.06.2020 15:28

Східним регіональним представництвом Українського фонду соціальних інвестицій укладено Меморандум про співпрацю з КУНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Варварівської сільської ради про співпрацю в субпроекті «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Вербуватівськиій амбулаторії ЗПСМ ЦПМСД Варварівської сільської ради, с. Вербуватівка, Юр'ївський район, Дніпропетровська область/KfW, яка увійшла до першої черги впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)». Даний Проект фінансується Урядом Німеччини через банк розвитку KfW та направлений на поліпшення умов надання первинної медичної допомоги шляхом енергоефективного оновлення приміщень та постачання медичного обладнання.
Заплановано також, що буде проведено заходи з всебічного розвитку потенціалу цільових груп: лікарів, керівників медичних закладів, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я у громадах-партнерах Проекту, а також представників підрозділів охорони здоров’я обласного рівня.