УВАГА! До відома мешканців с. Вербуватівка!

Дата: 14.07.2020 10:38

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ( 3038-17 ), Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Варварівська  сільська рада оголошує,:

«24» липня 2020 року розпочинаються громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації «Генеральний план с. Вербуватівка Юр’ївського району Дніпропетровської області», «План зонування території с. Вербуватівка Юр’ївського району Дніпропетровської області» (у складі Генерального плану), та розділу «Охорона навколишнього середовища» Генерального плану с. Вербуватівка Юр’ївського району Дніпропетровської області в обсязі звіту про стратегічну екологічну оцінку.

З «24» липня 2020 року оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до проекту містобудівної документації.

Строк завершення подання пропозицій до «24» серпня 2020 року.

Додатки розміщено за посиланням нижче:

Приклад заяви

ЗВІТ про СЕО Генплану с. Вербуватівка