Моя професія вихователь

Дата: 23.03.2017 16:17

Дитина – це особистість, це маленька людина, виховання якої нам доручено Богом. Любити дитину — означає розуміти її, поважати її право на індивідуальність, ростити її добрим, мудрим, чесним.

17 березня 2017 року, в рамках вивчення професійної діяльності педагогічних працівників, на базі дошкільного навчального закладу Вербуватівського НВК, був проведений відкритий захід «Від атестації до атестації». Захід пройшов на високому методичному рівні. Педагоги показали себе як фахівці, що мають високий рівень компетентності, творчо працюють з дітьми, розвивають особистість кожної дитини впроваджують інноваційні технології в освітньо-виховний процес. Тому з впевненністю можна сказати, що майбутнє нашої громади в надійних руках.

Заступник директора з дошкільного виховання Смичок Л.В.