Юр’ївський район, Дніпропетровська область

День чарівний, справжнє диво
В залі посмішок багато
В залі людно і красиво,
Бо у нас сьогодні свято.

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

З особливим почуттям відповідальності вихованці Варварівського дошкільного навчального закладу «Ластівка» разом з вихователями (Онопрієнко С.І., Кузьменко Л.П., Думанова І.М.) та музичним керівником (Потєєв В.І.) наполегливо готувалися до цього свята: вивчали нові вірші, пісні, таночки, виготовляли цікаві подарунки своїми руками.

7 березня 2017 року в нашому садочку відбулися святкові ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню - 8 Березня. Наші діти по-різному вітали з цим весняним святом своїх мам, бабусь, сестричок і усіх жінок.

Зранку у дитячому садку відчувалася  радісна й весняна атмосфера. Вихованці дошкільного закладу дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме – дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом.

На святах звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і любові, які розчулювали присутніх до сліз.

Свято 8 березня в дитячому садку пройшло  цікаво і незвично. А найкращим результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, слова вдячності батьків  за організацію та проведення  дитячих свят.

Зражевська М.Л., завідувач

Варварівського ДНЗ «Ластівка»